BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW- SSL

W naszym sklepie zapewniamy bezpieczeństwo i poufność wszystkich transakcji dzięki zastosowaniu certyfikatu SSL.

Wydawcą certyfikatu dla Sklepu Internetowego Wesoły Doktor, po wcześniejszym sprawdzeniu autentyczności sklepu, jest Comodo Standard SSL.

POUFNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO- POLITYKA PRYWATNOŚCI SKLEPU INTERNETOWEGO WESOLYDOKTOR.PL

Poniższa polityka prywatności określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych pozyskanych od Użytkowników przez Sklep Internetowy Wesoły Doktor , działającego na rzecz firmy Piotr Kiejda z siedzibą w Warszawie, przy ul.Pory 61 lok.16 pod numerem NIP: 5213753200, REGON: 365723827 za pośrednictwem Sklepu Internetowego działającego pod adresem www.wesolydoktor.pl

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem Danych Osobowych jest firma Piotr Kiejda z siedzibą w Warszawie, przy ul.Pory 61 lok.16 pod numerem NIP: 5213753200, REGON: 365723827 . Wszystkie dane osobowe gromadzone są z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione.

Użytkownik zgadza się na przekazanie jego danych osobowych do podmiotów współpracujących z firmą Piotr Kiejda z siedzibą w Warszawie, przy ul.Pory 61 lok.16 pod numerem NIP: 5213753200, REGON: 365723827 wyłącznie w celu realizacji zamówienia, gdzie zalicza się w szczególności dostarczanie przesyłek przez firmy kurierskie i operatorów pocztowych, wykonanie usług przez partnerów handlowych i usługowych, ewidencji dostaw, ewidencji podatkowych, gwarancji oraz reklamacji.
Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych. Dane osobowe nigdy nie będą odsprzedawane podmiotom trzecim.


Dane zebrane podczas rejestracji będą wykorzystane aby umożliwić Ci zalogowanie się do naszego systemu.

Dane zebrane podczas składania zamówienia będą wykorzystane do jego realizacji.
Jeżeli zapisałeś się do naszego Newslettera lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, Twoje dane zostaną wykorzystane w celu wysłania Ci Newslettera. Zostaniesz zapytany czy chcesz otrzymywać Newsletter podczas rejestracji.

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na stronie internetowej, analizy demograficznej użytkowników i klientów lub do personalizacji zawartości podstron strony internetowej www.wesolydoktor.pl. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

 

W jaki sposób kontaktujemy się z klientem?

Jeżeli przeszedłeś proces nadawania przesyłki, możesz otrzymać od nas emaile dotyczące Twojego zamówienia. Możemy również kontaktować się z Tobą telefonicznie, jeżeli będziemy mieli ważne informacje dotyczące Twojego zamówienia.

Jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, będziesz go od nas otrzymywać drogą emailową.

Jak dokonać zmiany danych osobowych? 

Po zalogowaniu się do systemu i wybraniu opcji zalogowania się do konta, można wprowadzić zmiany w swoich danych osobowych zbierane podczas rejestracji i używane do zalogowania się do systemu i wysyłki Newslettera.

Można również usunąć swoje dane- w tym celu prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres: kontak@wesolydoktor.pl z prośbą o usunięcie swoich danych oraz konta.

Zmiany polityki prywatności

Sklep Internetowy Wesoły Doktor Piotr Kiejda zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w powyższej Polityce Prywatności poprzez opublikowanie nowej Polityki Prywatności na tej stronie.

Nazwa i adres firmy

Firma zbierająca dane: Piotr Kiejda, ul. Pory 61/16 02-757 Warszawa